0
Twój koszyk jest pusty.

Furan Flex


Duża zaleta jest to ,że wkład nadaje sie do montazu w kominach z półką i z zakretami( nie musi być prosty)   aż 25 lat gwarancji!!!!!!!!!!!

Technologia FuranFlex jest jedyną technologią na rynku, która do wykładania kominów wykorzystuje tkaninę z włókna szklanego wzmacnianą materiałem kompozytowym.W technologii FuranFlex przewody kominowe, o dowolnym kształcie, wielkości i długości mogą być pokryte odpornymi na korozję, ogień i ciepło, szczelnymi wkładami kominowymi wykonanymi z kompozytowego materiału o wytrzymałości stali, bez żadnych połączeń. Wkłady kominowe FuranFlex są powszechnie znane. Firma Kompozitor Ltd. eksportuje wkłady kominowe FuranFlex do 25 krajów. Na dzień dzisiejszy, w całej Europie zostało zainstalowanych ponad 2 000 000 wkładów kominowych FuranFlex.

 

 

Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentujacego

Głównym obszarem zastosowania wkładów FuranFlex jest wykładanie kominów, zarówno starych jak i nowych o różnych średnicach. Mogą być one stosowane do wszystkich typów kotłów grzewczych wykorzystujących jako opał gaz i ropę oraz drewno i inne paliwa stałe, gdzie stosowany jest produkt FuranFlex RWV. Ze względu na wysokie charakterystyki sztywności można je wykorzystywać do budowy kominów wolnostojących.

 

Ze względu na jego skład i oporny na korozje i czynniki chemiczne materiał ceramiczny i impregnowane specjalnymi żywicami, wysokiej jakości produkt, który zapewnia niepalność, bez szwu

 

Wkład ma zastosowanie do:
- kominków
- trzonów kuchennych
- piecy pokojowych tzw. koza
- wkładów kominkowych
- kotłów na węgiel, drewno, koks, ekogroszek, torf.

 

ZE WZGLEDU NA SWOJA ELASTYCZNOŚC MOZLIWE JEST  DOBRANIE ŚREDNICY DO KAZDEGO KOMINA KWADRAT PROSTAKĄT KOŁO

 

 

 

Zapraszamy do korzystania z naszych usług!

Wkład kominowy furan flex posiada 25 lat gwarancji


Kilka przykładów z niezliczonych możliwości wykorzystania technologii

Wkład kominowy dostosowuje się do żądanego kształtu i rozmiaru komina

Istnieje możliwość zainstalowania większej ilości wkładów kominowych w jednym kominie.

Zastosowanie w przypadku kotłów nadciśnieniowych

Możliwość instalacji wkładów w kominach z krzywiznami