0
Twój koszyk jest pusty.

Frezarki kominowe


 

 

To doskonałe narzędzia, które pomogą szybko i skutecznie usunąć zbędne warstwy betonu, gruzu, cegieł czy zaprawy. Frezarki kominowe to bezpieczne narzędzia, które w nieinwazyjny sposób umożliwiają powiększenie szybu, dzięki czemu można w nim zainstalować odpowiedni system spalinowy.

 

W odróżnieniu do innych metod stosowanych do naprawy kominów, ta wykonywana przy pomocy frezarki nie wymaga zburzenia części wlotu. Dzięki czemu wykonywane w ten sposób prace są szybsze, co więcej ograniczona zostaje również ilość pyłu i kurzu.

 

Zastosowanie dostępnych w naszej ofercie narzędzi sprawia, że szyb oczyszcza się szybko i bezpiecznie. Ponadto powiększenie szybu za pomocą tej metody niesie szereg możliwości, ponieważ umożliwia ona znaczne poszerzenie średnicy.

 

Za pomocą tego typu urządzeń można również oczyszczać szyb z sadzy i smoły, która osadza się wewnątrz w wyniku spalania opału.

 

Osobom zainteresowanym oferujemy sprzedaż profesjonalnych maszyn do frezowania kominów oraz wiercenia stropów zapraszamy do kontaktu telefonicznego cena zestawu ok 15 tyś złotych.